ВПРОВАДЖЕННЯ CRM СИСТЕМ

Створення Б24 - створення порталу Бітрікс24, налаштування логіки роботи, робочого часу або у випадку коробкового рішення Б24: ставимо коробку на сервер, перенесення бекапу, тестування роботи корпорталу, усунення проблем безпеки та налаштування серверної частини.

Управління продажами

Мета впровадження будь-якої CRM системи - підвищення продажів.

 • Отримуйте більше нових клієнтів
 • Збільшуйте суму середнього чека
 • Підвищуйте повторні продажі
 • Знижуйте витрати на пошук та аналіз інформації
 • Оцінюйте ефективність роботи відділу продажів

CRM (Customer Relationship Management) - система управління взаємовідносинами з клієнтами; CRM рішення сьогодні необхідні для формування клієнтоорієнтованості компанії.

Структура компанії - створення підрозділів компанії, розприділення працівників по підрозділах, налаштування логіки роботи по підрозділах. Отримуємо список мейлів працівників, які повинні працювати у Бітрікс24 та надсилаємо запрошення. Розприділення ролей та прав доступу між співробітниками

Структура компанії

Зручна і зрозуміла структура компанії, прозора для керівників і співробітників. З «Бітрікс24» набагато легше налагодити комунікацію всередині колективу і ввести в курс справи нового співробітника.

Використовуйте візуальну структуру для роботи з організаційним пристроєм вашої компанії — ви можете самі проектувати і редагувати структуру, налаштовувати права доступу до інформації, систему взаємозв'язків для звітності.

Підключення пошти - підключення власних поштових доменів, створення єдиної централізованої поштової скриньки на всіх користувачів або створення особистих поштових скриньок, підключення E-Mail трекеру

Власний поштовий домен

Якщо у вас є власний домен, просто підключіть його до «Бітрікс24». Працюйте зі своєю корпоративною поштою: підключайте поштові скриньки співробітникам, стежте за новими повідомленнями з «Бітрікс24», перевіряйте пошту без повторної авторизації. Якщо у вас немає власного домену, то отримайте його безкоштовно для пошти в «Бітрікс24»!

Інші поштові сервіси

Підключіть до «Бітрікс24» поштову скриньку і працюйте з поштою. Ви побачите лічильник нових листів і швидко зможете перейти до своєї скриньки в Gmail, Mail.ru, Microsoft Exchange та інших поштових системах. Все працює дуже просто:

 • потрібно вибрати поштову систему
 • ввести логін та пароль для поштової скриньки
 • стежити за лічильником у меню «Пошта»
 • читати пошту «Вхідні» у новому вікні

Email-трекер в CRM

Ви спілкуєтеся з клієнтом в пошті, Email-трекер непомітно для вас фіксує листування в CRM. В CRM все листування з клієнтами по електронній пошті зберігається в історії. Навіть якщо співробітник звільниться, інформація залишиться в CRM.

 • Швидке підключення до CRM поштової скриньки для кожного співробітника (IMAP)
 • Трекінг вхідних і вихідних листів в CRM
 • Автоматичне створення лідів за новими вхідними та вихідними листами
 • Збереження листування з відомими контактами в картці клієнта
 • Скриньки @bitrix24 та зі своїм доменом підключаються до CRM автоматично

Базове налаштування CRM - сегментація бази даних, доступи до карток клієнта, налаштування форм оплати, налаштування друкованої форми рахунку, валют, статусів замовлення та рахунків

Продавати більше з Бітрікс24

У центрі будь-якого бізнесу сьогодні - клієнт. Важливо використовувати весь комплекс інструментів:

 • облік всіх потенційних клієнтів і переваг ваших постійних клієнтів (Бітрікс24 CRM)
 • відстеження замовлень, комерційних пропозицій, оплат (угоди в CRM і воронка продажів)
 • зручні інструменти для комунікацій з клієнтами (Віртуальна АТС)
 • автоматизація роботи менеджерів (Бізнес-процеси)
 • контроль (Завдання і звіти) та планування (Календарі)
 • доступ з будь-якої точки світу (Мобільний застосунок)

У Бітрікс24 всі необхідні інструменти є і тісно взаємопов'язані з CRM онлайн, що значно спрощує роботу з клієнтами і процес продажу. У цьому - одна з переваг Бітрікс24 перед іншими системами.

Омніканальна CRM
 • Бітрікс24.CRM працює непомітно і стає частиною вашої компанії.
 • Бітрікс24.CRM об'єднує всі канали комунікацій з клієнтами: дзвінки, листи, звернення через соцмережі, з сайту, через веб-форми, оплату в 1С та інші.
 • Вам достатньо підключити Email-трекер, Відкриті лінії, Телефонію, CRM-форми, 1С-трекер - і всі дані (контакти, історія дзвінків, листування в чаті, веб-форми сайту, оплати і т.д. автоматично будуть зберігатися у вас в CRM. Менеджерам не потрібно буде нічого переносити вручну.
 • За цими даними CRM побудує єдиний профіль клієнта з історією всіх його звернень у вашу компанію.
 • Статистика дозволить вам аналізувати і контролювати навантаження та якість обслуговування.

Імпорт баз - отримання баз даних клієнта, конвертація у потрібний формат, імпорт інтеграція з 1С

Ваші клієнти

У хмарній CRM системі у вас два списки клієнтів: контакти та компанії. В контактах - інформація про людину, в компаніях - про юридичну особу. Контакт може відноситися до однієї з компаній. У свою чергу до компанії може відноситися декілька контактів. В картці клієнта (як контакту, так і компанії) є набір даних: ім'я, фотографія, посада, телефон, email і т.д. Ви можете самі додавати будь-які необхідні вам поля (наприклад, яка марка автомобіля у клієнта). Менеджер буде заповнювати їх у процесі спілкування з клієнтами.

Облік потенційних клієнтів

В CRM ведеться облік всіх ваших клієнтів і не тільки. Будь-яка «зачіпка» (в Бітрікс24 - це «лід» ), яка в майбутньому може стати реальним клієнтом, фіксується. Це може бути email, пропущений дзвінок, подія. Завдання менеджера з продажу - з'ясувати, хто це і яким з ваших товарів або послуг цікавиться цей потенційний клієнт. Коли ця інформація з'являється, лід конвертується в контакт і компанію (якщо клієнт представляє юридичну особу), а потім в угоду (коли намічається продаж). Робота за таким сценарієм (від ліда до контакту і до операції) в CRM системі Бітрікс24 дозволяє максимально «дотиснути» всі потенційні зачіпки та проаналізувати ефективність роботи відділу продажів.

Підключення лендінгів та сайтів до 3 шт - отримання доступу до адмінки сайтів та ftp – доступ, написання скрипта для інтеграції, налаштування лід-гену з джерелом у Бітрікс24

Інтеграція з сайтом

Завантажуйте автоматично в CRM систему онлайн ліди з вашого сайту. Не потрібно збирати і додавати їх вручну. Ваші потенційні клієнти заповнюють анкети, бріфи, форму зворотного зв'язку, підписуються на ваші розсилки, і тут же в CRM з'являються нові ліди.

Інтеграція з магазином

Встановіть зв'язок CRM з вашим інтернет-магазином (якщо він працює на платформі «1С-Бітрікс»). Ваші менеджери зможуть обробляти замовлення, отримані в інтернет-магазині, безпосередньо в CRM. Облік та аналіз інформації про клієнтів допоможе збільшити об'єм повторних продажів.

СМС + мейл розсилка - реестрація СМС сервісів, підключення додаткового модулю власної розробки для проведення СМС розсилок, навчання проведення мейл розсилок.


Підключення телефонії

IP-телефонія в «Бітрікс24»

Використовуйте всі можливості інтернет-телефонії для розвитку вашого бізнесу і підвищення продажів.

 • Телефонуйте і приймайте дзвінки через «Бітрікс24»
 • Підвищуйте продажі
 • Відрізняйтеся від конкурентів
 • Автоматизуйте роботу
 • Контролюйте дзвінки співробітників
 • Економте на обладнанні та дзвінках

Збільшення продажів

Як хмарна АТС в «Бітрікс24» допоможе підвищити продажі? Дуже просто - це найважливіший інструмент у формуванні ваших відносин з клієнтами. Вони запам'ятають вашу компанію, повернуться до вас і будуть вас рекомендувати. Уявіть:

 • Клієнт дзвонить у вашу компанію і чує ваше власне голосове привітання, дізнається вашу мелодію.
 • Він потрапляє відразу на свого менеджера, не чекаючи кілька хвилин, поки його переключать.
 • Менеджер не перепитує клієнта, хто він і що замовляв - вся інформація вже є.
 • Коли дзвонить новий клієнт, менеджер відразу додає його в CRM.
 • Навіть пропущений дзвінок фіксується в CRM і стає вашою «зачіпкою», потенційним покупцем.
 • У звітах дзвінків керівник бачить, як працює кожен менеджер і весь відділ продажів в цілому.
 • Запис дзвінків допомагає з'ясувати, як менеджери спілкуються з клієнтами, і визначити кращі сценарії продажу.
Все це можливо з телефонією через інтернет в «Бітрікс24».

Бізнес процес до 50 блоків - обговорення бізнес процесів з замовником, передача BPMN схеми процесу та її затвердження, перенесення схеми у Бітрікс24

Автоматизація процесів – це не тільки скорочення витрат, а й користь!

Система автоматизації бізнесу дозволяє не тільки економити час співробітників, скорочуючи витрати, а й збільшувати продажі! CRM в «Бітрікс24» дозволяє налаштувати процес розподілу лідів для менеджерів відділу продажів.

Гнучке налаштування будь-яких бізнес-процесів

У «Бітрікс24» можна користуватися не тільки готовими бізнес-процесами, а й налаштовувати свої. Техонологія drag&drop дозволяє описати процес, вибрати відповідальних за проходження потрібних етапів і запустити у роботу. Ви просто «переносите» потрібні квадратики мишкою в етапи бізнес-процесу – все наглядно.

Управління бізнес-процесами – також завдання із легких. Щоб дізнатися на якому етапі процес, що ви запустили, достатньо зайти у розділ «Бізнес-процеси», де відображається вся інформація по відповідальним і статусам. Інформація про зміну статусу відображається у Живій стрічці, а також у повідомленнях.

Бізнес-процеси: Роботи і тригери

Знижуйте вплив людського фактора – автоматизуйте стандартні дії співробітників.

Роботи. Створюйте сценарії, за якими CRM буде вести угоду вперед: ставити завдання, планувати зустрічі, запускати рекламу і виставляти рахунки. Роботи підкажуть менеджеру, що потрібно зробити на кожному етапі операції – він нічого не забуде і доведе операцію до кінця.
Роботи автоматично запускають таргетовану рекламу на контакти з CRM. Це дає унікальні можливості для збільшення конверсії в продажі або для повторних продажів.

Тригери – автоматично реагують на дії клієнтів (наприклад, на відвідування сайту, коментар в соцмережі, дзвінок) і запускають робота, який допоможе «дотиснути» лід до угоди.

Інтеграція з 1С

Інтеграція з 1С

Завдяки інтеграції з «1С» у вашій CRM завжди актуальний каталог товарів. Менеджери CRM завжди в курсі проходження оплати за рахунками, і їм не потрібно турбувати бухгалтера. Інтеграція CRM з 1С включена тільки в тарифи «Команда» і «Компанія» хмарного сервісу та в коробочну версію.Навчання (16 годин онлайн окремо для керівників, окремо для співробітників) + тести.

Вартість: від 500$.
Консультація безкоштовна.