БЛОГ - ВЕБ-СТУДІЯ SITEKAFE

Як просунути свій профіль на Behance

img

Ви вже користуєтесь Behance, але ніхто не відвідує вашу сторінку? Повірте, ви не самотні. На початку всі мають подібну проблему. Скажу лише, що ви рухаєтесь у правильному напрямку, бо реєстрація на Behance означає, що ви прагнете більшого. Behance – це найкраща спілка творчих людей по всьому світу. Бути крутим тут, означає бути крутим у всьому світі.

Тому не лінуйтеся, приділіть своєму профілю стільки часу, скільки потрібно – успіх гарантований.

А я, в свою чергу, постараюсь максимально допомогти вам, на основі власного досвіду.

Отже, за роботу. Почнемо з найпростішого.


 

Хто ваша цільова аудиторія?

Подумайте про свою аудиторію - хто вас лайкає і що ви можете їм запропонувати. Давайте не обманювати один одного, перше місце займають у нас наші близькі J

1) Друзі і родина - вони лайкають, бо люблять нас і хочуть підтримати.

2) Ті, хто вчиться – їм варто показати весь процес створення роботи. Детально описуйте кожен крок: як ви починали розробляти логотип, на якому етапі втрутився замовник і сказав, що це все не те і вам довелося починати усе з початку. Цій категорії, яка зветься вашими фанатами,давайте чим більше інформації для навчання.

Не забувайте ставити копірайт на зображеннях, бо є багато людей, які можуть присвоїти ваш проект собі.

3) Ті, хто шукають підрядчика - їм варто дати зрозуміти, що ви найкращі і вас потрібно найняти на роботу. Дайте їм те, чого вони хочуть.


 

Як підготувати проект на Behance.net?

1) Тільки гарно оформлені якісні роботи, а не все підряд. Пам'ятайте, ваші роботи – це ваше лице, саме через них люди будуть працювати з вами.

2) Багато картинок в одному проекті. Приклад тут.

3) Деталі і процес. Суть бренду. Суть роботи. Різні макети. Чим більше, тим краще. Покажіть людям процес. Приклад тут.

4) Повний опис проекту. Якщо у вас є можливість, розповідайте розмову з замовником на кожному етапі розробки. Донесіть до людей ідею проекту.

5) Дизайнер, ілюстратор, фотограф - обов’язково розкажіть, хто працював з вами; відмітьте всіх учасників проекту. Покажіть, що вам подобається команда робота.

6) Наперед продумайте структуру презентації. Від А до Я.

7) Крута обкладинка, на яку навіть захочеш натиснути. Над обкладинкою проекту попрацюйте окремо. Вона має говорити за весь проект. Людина повинна не тільки вподобати вашу обкладинку, а і подивитися – що є за нею.

Не жалкуйте на це часу.

8) Вкажіть чим більше соціальних мереж. Приклад тут.

Дайте можливість людям з вами зв’язатися.


 

Як збільшити кількість підписників?

Ви виставили свої перші роботи (зауважу – не спішіть виставляти всі роботи підряд; гарно оформили роботу – тоді публікуйте, потрібен для цього час – знайдіть його), а підписників як не було, так і нема. Що робити? Звісно, ви можете писати людям у коментарях: «Вав, який крутий проект, подивися на мій», або «Я лайкнув твій проект, тепер ти лайкни мій», але це вже давно не працює на Behance. Найкращі користувачі сприймають це як спам, на що вони просто не реагують. Цим можна привернути увагу тільки аматорів, які ще не знають що і як тут працює. Але толку з цього мало – бо на Behance працює такий алгоритм: якщо людина лайнула ваш пост, то всі її підписникі це побачать. Тому немає користі з лайку початківця, бо на нього ніхто не підписаний - це лише лайк, без подальшого розвитку.

Варто вибрати важчу, але правильну дорогу:

1) Щоб вашу роботу помітили, потрібно, щоб хтось з великою кількістю підписників її лайкнув. Цікавтеся популярними людьми, лайкайте їхні роботи, пишіть їм у приват, що вам подобається те, що вони роблять.

2) Коли пишете коментар до роботи - не потрібно писати "cool" або "amazing" так пишуть 90% коментаторів. Не варто також писати "check out my project: (URL)". Будьте оригінальні.

3) Шукайте дружбу з популярними користувачами. Додавайте їх у інших соціальних мережах. Висловлюйте своє бажання чогось у них навчитися. Допомагайте цим людям лайкати ваші роботи. Один лайк від потужних хлопців - і тисячі людей побачать вашу роботу.

4)Пишіть про свою сторінку на Behance в інших соціальних мережах.


 

Як збільшити кількість лайків?

Найкращі лайки - це живі лайки, від людей, яким реально щось сподобалося. Якщо у вас виникає з ними проблема, то і на цей випадок знайдеться рішення.

1) З'явилася чудова безкоштовна платформа для тих, хто хоче просувати свій акаунт на Behance.

Називається вона dribe.

Принцип такий : підписуєтесь на користувачів, лайкаєте, коментуєте їхні проекти - отримуєте за це бали (points), після чого витрачаєте їх на аналогічні задачі для вашого профілю (натискаєте greate task). Тільки спочатку потрібно підтвердити свій акаунт на Behance (і тимчасово встановити статус Status такий, який вимагає система). Бали (points) також можна купити у самій системі Dribe. За надмірну активність на одну добу можливий бан. А в розумних рамках - будь ласка.

2) Ключове слово - free. Халява працює. Викладіть щось безкоштовно, нехай дрібницю, але людей це притягує. Це може бути шрифт, набір іконок – будь-що. Приклад тут.


 

Як знайти клієнтів на Behance?

1) Пишіть у своєму профілі «I work worldwide, you can commission me at (email, Skype, FB…) - я працюю по всьому світу, можете зв'язатися зі мною ...».

2) Пам’ятайте, замовлення на Behance - це commission, а не order, як думають багато людей.

3) Додайтеся в групу Behance на fb.

3) Знайомтесь з близькими по духу людьми, допомагайте іншим шукати роботу, як через Behance, так і через соціальні мережі.

4) Пишіть напряму (пункт на Behance – Jobs) в цікаве для вас видавництво чи агентство (бажано своє улюблене). Вибирайте потрібних людей, з якими треба спілкуватися (CEO, головного менеджера, головного дизайнера, керівника відділу). Якщо на Behance пише, що Apple шукає дизайнера, напишіть їм листа на Behance, а на Linkedin пошукайте потрібну людину і продублюйте листа їй. Дайте їм знати, що ви їм потрібні. Напишіть йому/їй щиро і детально – від душі. Відповідально підійдіть до вибору своїх робіт - не завантажуйте все підряд, зробіть найкращу підбірку по даній вакансії.

 

Пам'ятайте, ваші роботи - це ваше лице. Приділяйте їм достатньо часу.

Потрібен лайк – підписуйтесь на мене, пишіть у приват. Буду вам допомагати.

 


Сподобалася стаття - розкажіть про неї друзям, а також підписуйтесь на наші сторінки в google+facebookyoutubebehance.

Автор: Богдан Оліярчук (CEO, SiteKafe)

 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.