БЛОГ - ВЕБ-СТУДІЯ SITEKAFE

Як ваш сайт бачить Google? Що він бачить, а що ні?

img

Як бачить google?

Ви помиляєтесь, якщо думаєте, що google бачить ваш сайт так само, як і Ви. Насправді, пошуковий павук аналізує HTML-код вашої сторінки. Якщо ви хочете зрозуміти цей процес, натисніть правою кнопкою мишки у пустому місці на вашому сайті, і виберіть пункт - "Перегляд вихідного коду". Так бачить ваш сайт google.

У цьому коді google шукає потрібні теги (блоки) і аналізує інформацію з них. Як виглядає меню, які посилання йдуть на ваш сайт, а які на інший сайт, чи відповідає інформація заголовку чи ні, все це google визначає саме тут.

Найважливіші теги - це title (заголовок сторінки), meta name="keywords" (ключові слова), meta name="description" (опис сайту), H1, H2, b, alt (опис об'єкту).

Такі теги, як meta name="keywords" (ключові слова), meta name="description" (опис сайту) – колись відігравали велику роль, але через злодіяння пошукових оптимізаторів, тепер пошукові системи їм майже не приділяють уваги.

 

Читайте також: Як розкрутити свій сайт


Що не бачить google?

Google постійно вкладає величезні кошти у вдосконалення своїх пошукових алгоритмів і те, що він не бачить сьогодні, не означає що він того не буде бачити через 1 рік. На сьогодні істина наступна:

пошуковий двигун може вирахувати чи зображення, яке ви публікуєте на своєму сайті, не є вкрадене з іншого сайту; але він не може вирахувати що саме зображено на цьому зображенні. Він може вирахувати тільки базову інформацію - наявність лиця, приналежність зображення до порнографії (по кількості кольору тіла) та ін.

Крім цього, google не може прочитати текст на зображенні, тому намагайтесь завжди відділяти текст від малюнку.

Аудіо і відео файли пошуковій системі також читати не просто. Як і у випадку з малюнками, ці дані аналізувати не легко. Є певні дані, які можна проаналізувати, але флешмоб від футболу, на сьогоднішній день, відрізнити не реально.

Google також не може проаналізувати різні програми і flash файли. Хоч з flash файлами він і навчився якось працювати, але ще далеко до ідеального аналізу.

Також google не бачить фрейми з інших сайтів (блок з іншого сайту, який розміщений у вас на сайті). Вони просто їх ігнорують.

Сподіваюсь, ці знання допомогли вам зрозуміти, що варто робити, щоб google помітив ваш сайт.

Успіхів вам.


Читайте також: Що краще? Просування сайту (SEO) чи платна реклама?


Ми продовжуємо навчальний курс - Пошукова оптимізація сайту, тож не забувайте нас читати й надалі, якщо ця стаття була вам чимось корисна.


Сподобалася стаття - розкажіть про неї друзям, а також підписуйтесь на наші сторінки в google+facebookyoutubebehance.

Автор: Богдан Оліярчук (CEO, SiteKafe)


Теги: SEO

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.