БЛОГ - ВЕБ-СТУДІЯ SITEKAFE

Як підняти свій сайт в google (гуглі)

img

Важливість сайту, кількість посилань на нього і релевантність самих сторінок сайту (відповідність отримуваного результату бажаному) - це основи, які потрібно закладати з самого початку. Як стати номером один в google (гуглі)? Що на це впливає? По яким словам не варто просувати свій сайт? Про це і більше ви дізнаєтеся у цій статті.

Але крім них існують ще й інші фактори, від яких залежить чи бути вам номер 1, чи ні.

 

Позитивні фактори.

- Кількість посилань на окремі сторінки сайту. Важливою є кількість посилань і важливість ресурсів з яких вони посилаються на сторінку вашого сайту. Не менш важливими є ключові слова, які знаходяться на самому посиланні.

- Кількість посилань на ваш домен. Тут аналізуються всі посилання на ваш сайт. Важливим є кількість доменів, які посилаються на ваш сайт, їх важливість і під якими саме ключовими словами вони посилаються на ваш домен.

- Використання ключових слів на рівні сторінки. Важливо правильно заповнювати теги H1, H2, b і атрибут alt.

- Показники соціальних мереж на окремі сторінки. Важливим є згадування вашого домену у постах соціальних мереж, посилання на окремі сторінки вашого сайту, статті, кількість Like та інші. На даний момент враховуються сайти - facebook, twitter, google+.

- Показники бренда на рівні домена. Тут враховується об'єм пошукових запитів по назві вашого сайту, згадування його на інших сайтах, а також присутність бренду в соціальних мережах.

- Кількість посилань на окремих сторінках.Тут враховуються кількість посилань на ваших сторінках, кількість внутрішніх посилань, кількість зовнішніх (на інші сайти).

- Інформація про трафік (відвідуваність вашого сайту) на окремих сторінках. Вираховується процент переходів на вашу сторінку із пошукових запитів, тривалість перебування на сайті, кількість людей, яка закрила вашу сторінку тільки-но на неї попавши.

- Аналіз домену. Основний момент - це кількість дефісів у домені, цифрові символи, довжина доменного імені. Відповідність домену до ключових слів вашої діяльності.

- Швидкість збільшення посилань.Вираховується як часто з'являються нові посилання на ваш сайт. Якщо певний період добавлялося 10 посилань на день, а різко почало добавляти не 10 а 20 - то це добре, але якщо не 10 а 100, то це пошукові системи можуть розцінити як покупку посилань, що може погано закінчитися для вас.

- Користувацькі дані. Де ви знаходитесь, що шукали останнім часом, ви чоловік чи жінка, ваш вік, все це включається у користувацькі дані. За допомогою профілю у google+, системі google, як нікому іншому вдається видавати правильні результати у результатах пошуку.

- Google PageRank. Це окремий фільтр від google, яким він обмежує швидкість росту рейтингу PageRank домену. Важливий показник.


Негативні фактори.

- На сайті є віруси. Пошукові системи швидко штрафують ті сайти на яких виявлено злоякісне програмне забезпечення.

- Маскування. Коли ви маскуєте одну сторінку під іншим заголовком, тільки щоб підняти трафік. Пошукові системи хочуть, щоб ви їм показували той самий контент, що і людям.

- Сторінки, які продають посилання. Є люди, які на цьому заробляють. Пошукові системи дуже негативно до цього ставляться.

- Контент (відео, фото та інший), який рекламує платні посилання.

 

Читайте також: Типи пошукових запитів. Як шукають користувачі?


По яким словам не варто просувати свій сайт

Деякі слова представляють своєю присутністю постійну проблему для пошукових систем. Одна із самих більших проблем - це виключення неоднозначності. Наприклад ви шукаєте слово "замок", то пошукова система не знає, що вам видати, чи найближчі замки, фортеці біля вас, чи найнадійніші дверні механізми, замки. Пошукові системи постійно працюють з такими неточними запитами. Їх більше, ніж ми думаємо.

Це можуть бути не тільки окремі слова - але й недостатньо точні ключові фрази. Наприклад - "купити машину". Яку саме людина хоче купити машину ніхто не знає, тим паче пошукова система.

Через це пошукові системи видають загальні результати, після показу яких людина щось вибирає, якщо їй щось підійшло.

Не фокусуйтеся на таких ключових словах, ключових фразах. Ймовірність того, що людина попаде на ваш сайт і буде задоволена дуже низька.

Успіхів вам і вашому сайту!

 

Читайте також: Що краще? Просування сайту (SEO) чи платна реклама?

 

Ми продовжуємо навчальний курс - Пошукова оптимізація сайту, тож не забувайте нас читати й надалі, якщо ця стаття була вам чимось корисна.


Сподобалася стаття - розкажіть про неї друзям, а також підписуйтесь на наші сторінки в google+facebookyoutubebehance.


Автор: Богдан Оліярчук (CEO, SiteKafe)Теги: SEO

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.