БЛОГ - ВЕБ-СТУДІЯ SITEKAFE

Найцікавіші ІТ події і семінари України від SiteKafe

img
На дворі літо, всі їдуть на море, в гори чи просто відпочивають, а ми пропонуємо Вам оглянути список найцікавіших, на нашу думку, самітів, що відбудуться зовсім незабаром і потішити організаторів своєю присутністю. 

Ось огляд подій на найближчі 2 тижні: 

1. Ukrainian IT Awards
25 липня 2016 року
Завершується прийом заявок на участь в Ukrainian IT Awards — щорічній церемонії нагородження найкращих фахівців української ІТ-галузі.
Номінанти та переможці конкурсу — це люди, що задають нові вектори в українському та світовому ІТ, новатори, висококваліфіковані розробники, приклад для інших.
Реєстрація відкрита у 9 номінаціях: Quality Assurance, Project Management, Software Engineering, Software Architecture, Business Analysis, ІT Eduсation, UI Design, Product Management, Cyber Security. Останні дві номінації є новими для цьогорічної церемонії нагородження та свідчать про зростання кількості українських експертів у цих напрямках. Податися на участь можна до 25 липня.
Реєстрація за посиланням: - http://itawards.ua/ua/#nominations

2. Безкоштовний вебінар «Як отримати посаду Middle Front - end Developer»
25 липня 2016 року
На вебінарі ви дізнаєтеся: 
● Як успішно проходити співбесіди на посаді Middle і Senior Front-end Dev ? 
● Які технології та знання вимагають більшість роботодавців? 
● Чи потрібно Middle Front-end розробнику розбиратися в серверному програмуванні? 
● Про що зазвичай запитують на таких співбесідах? 
● Що ще потрібно, крім технологій, щоб дорости до Senior'а або Team Lead'а ?
● А ще, ти зможеш отримати відповіді на свої питання прямо в ефірі.
Кількість місць: 100 
Початок о: 19:30
Вхід: Безкоштовний

3. Семінар «Фінанси для стартапів»
26 липня 2016 року
Якщо ви, 26 липня 2016 року, побуваєте у столиці, пропонуємо Вам відвідати цей семінар, особливо, якщо ви плануєте створювати свою компанію.
Про що йтиметься на семінарі: Поговоримо про фінансову складову стартапів,  які бажають працювати на міжнародному ринку, а також розглянемо особисті фінанси: нюанси зарубіжних рахунків і декларування зарубіжних доходів в Україні. А також Вас чекає затишна атмосфера, неформальне спілкування з цікавими людьми і подарунки від Web Academy!
Реєстрація за посиланням: http://web-academy.com.ua/seminar-finansy-dlya-startapov 
Де:  м. Київ , вул . Смоленська , 31/33 , Web Academy
Початок о: 19:00
Вхід: 150 гривень


4. Вебінар для UI / UX фахівців
28 липня 2016 року
Що обговоримо: 
• моделювання поведінки користувача - як створити інтуїтивно зрозумілий UI; 
• проблеми, які можуть виникнути на різних етапах розробки інтерфейсу і варіанти їх вирішення; 
• як тримати фокус попри велику кількість контенту і дотримати ігрову стилістику; 
• принципи порізки під Flash.
Вхід: Безкоштовний

5. WebCamp 2016: Front-End, Python, PHP, DevOps, PM, BizDev: Product
29-31 липня 2016 року
Якщо у вас запланована літня відпустка на 29-31 липня в Одесі, то в жодному разі не пропустіть чудову ІТ подію - WebCamp 2016: Front-End, Python, PHP, DevOps, PM, BizDev: Product
Запрошуємо взяти участь у VII щорічній конференції WebCamp 2016, яка присвячена технологіям веб-розробки, управління проектами і розвитку бізнесу. У цьому році вона пройде 29-31 липня в Одесі.
Традиційно, захід складається з декількох напрямків. В цьому році це: Front-End, Python, PHP, DevOps, PM, BizDev: Product.
WebCamp 2016 збере понад 600 учасників зі всієї України і закордону. Конференція розрахована на учасників рівня Middle / Senior, де у кожного буде можливість обмінятися досвідом, поділитися своїми ідеями, відмінно провести час з колегами на афтерпаті і відпочити біля Чорного моря.
Ось програма конференції: https://dou.ua/calendar/11301/
Де: м.Одеса, вул.Грецька 1А
Вхід: До 31 липня — 1500грн.


6. Pecha Kucha Night "IT Women”
4 серпня 2016 року
Зустріч пройде у форматі Pecha Kucha - це методологія презентацій коротких доповідей, обмежених формою і тривалістю. Спікер представляє доповідь — презентацію із 20 слайдів, кожен слайд демонструється 20 секунд, після чого автоматично змінюється на наступний. Таким чином тривалість виступу, обмежена 6 хвилинами 40 секундами або 6 хвилинами. 
Будемо говорити у неформальній атмосфері про "легкі” і "нелегкі” жіночі будні, про кар’єру, про дітей, про баланс сім’ї та роботи, про лідерство, про "життя”в чоловічому і жіночому колективі. І взагалі - як це бути "IT Women”.
Зустріч триватиме з 19:00 до 21:00.
Форма одягу: гарне плаття та каблуки ( бажано, але не обов’язково), а взагалі-то головне не забути взяти з дому свою "прекрасність”. 
На захід запрошуємо і протилежну стать, а не лише сильних жінок.
Вартість квитка покриває витрати на приміщення, напої і снеки.
Де: м.Львів, вул. Старознесенська, 70, Kavalier Boutique Hotel
Вхід: 150грн

7. Львівська гра IT-клубу «Що? Де? Коли?»
7 серпня 2016 року
Запрошуємо 7 серпня 2016 року взяти участь в Львівській грі IT-клубу «Що? Де? Коли?»
Часто виникає питання, як провести час з користю як для розуму, так і для здоров’я, чим би себе розважити і як зробити відпочинок в компанії по-справжньому цікавим і продуктивним? Ми знаємо відповідь на ці та багато інших питань.
Кожен такий захід допомагає залучити співробітників в культуру компанії, розвиває корпоративний дух і сприяє розвитку нових хобі всередині компанії, що дозволяє згуртувати колектив.

Що на Вас чекає?
● 36 захоплюючих питань + розминка
● велика кількість унікальних призів
● прекрасно оформлений зал в одному з найкращих приміщень Львова
● алкогольний супровід
● фото та відеозйомка
● персональне тренування для вашої команди

Що вам для цього необхідно?
● зібрати 1-2 команди по 6 чоловік
● одягнутися відповідно до дрес-коду
● оплатити участь 2.000 грн. За одну команду, 3.000 грн. — за дві
● привести глядачів і вболівальників
● розслабитися і поринути в атмосферу елітарного клубу

Де: м.Львів, вул.Валер’яна Поліщука 78, готель "Нота Бене”

Пропонуємо вам оглянути події, які почнуть відбуватись вже з вересня.

8. Software Engineering Conference 2016
2-4 вересня 2016 року
SE2016 ( Software Engineering 2016 ) - найбільша щорічна конференція з розробки програмного забезпечення та ІТ - підприємництву відбудеться вже цього літа. 3 дні, 9 потоків доповідей, 10 форматів, міжнародні спікери, більше 70 модераторів з кращих geek — спільнот.
Програма конференції: https://dou.ua/calendar/10947/ 
Де: м.Київ, вул.Десятинна 12 Д.12 

9. Конференція ІТ Weekend Ukraine
17 вересня 2016 року
Вже стартували реєстрація та продаж квитків на 5 міжнародну конференцію ІТ Weekend Ukraine, що відбудеться 17 вересня у Києві. Це масштабна галузева подія, яка щороку збирає провідних світових експертів та близько 1000 учасників з усієї України.
Цього року організатори зберуть у столиці зірковий склад спікерів. Вже анонсовано участь у мейнстрімі конференції учасника міжнародної космічної місії Rossetta Майкл Куперс (Michael Kueppers) та засновника MoonExpress, BlueDot, Intelius, InfoSpace, мільярдера та філантропа Навіна Хаіна (Naveen Jain). Тема цьогорічного заходу — технології майбутнього. Змінам, викликам та перспективам, що вони принесуть у наше життя в найближчі кілька років, буде присвячений основний потік конференції. Низка доповідачів конференції представлятимуть компанії, що вже працюють у галузі приватних космічних перевезень. Вони поділяться прикладним досвідом успішної реалізації амбітних та надскладних проектів.
На технічних потоках виступатимуть досвідчені експерти з США, Іспанії, Німеччини, Ізраїлю, які є частими доповідачами провідних міжнародних конференцій, однак до сьогодні не приїздили в Україну. Формат конференції передбачає мікс лекцій та воркшопів, одночасно працюватимуть кілька тематичних потоків, присвячених Software Development, UI\UX Design, Product Management, Business Development, Future Technologies, Internet of Things.
Реєстрація за посиланням: https://ukraine.itweekend.ua/apply/register/uk/it-weekend-ukraine-2016
Де: м.Київ 
Вхід: 89$ — 189$ 

10. Lviv IT Arena 2016
30 вересня 2016 року
Кінець вересня обіцяє бути жарким сезоном для ІТ-фахівців, адже Lviv IT Arena повертається. Одна з найочікуваніших IT-подій в Східній Європі триватиме з 30 вересня по 2 жовтня. Команда Кластеру готує конференцію, яка збере близько 100 доповідачів з усього світу на Арені Львів. Подія стала глобальнішою і повністю англомовною, і обіцяє прийняти 2000 учасників на чотирьох різних потоках.
Прийдешня конференція буде більш орієнтованою на технології, із двома потоками про інновації та сучасні тенденції. Подія також матиме потоки Business і Products. Завдяки високій якості презентацій, конференція буде цікавою для ІТ-фахівців, бізнес-аналітиків, керівників компаній та експертів, що працюють з ІТ. Глобальна орієнтація події робить її цікавою для ІТ-фахівців з усієї Східної Європи, а також експертів із інших країн.
Реєстрація за посиланням: http://itarena.lviv.ua/
Де: м.Львів
Вхід: 99$ — 199$ 

11. PM fwdays 2016
1 жовтня 2016 року
Запрошуємо відвідати конференцію PM fwdays 2016 , яка відбудеться 1 жовтня. PM fwdays - це конференція для всіх , хто працює в команді , хто управляє командою і хоче створювати кращі за якістю і строками проекти . Вас чекають актуальні доповіді за технологіями управління , емоційного інтелекту і розвитку менеджера в загальному.
Де: м.Київ, вул. Смоленська, 31-33 (м.Шулявська), БЦ «Інком»
Вхід: 850-1200грн

Отож бажаємо вам продуктивних і гарних вихідних.

Сподобалася стаття - розкажіть про неї друзям, а також підписуйтесь на наші сторінки в google+facebookyoutubebehance.


Автор: Оленка Кандріна
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.