БЛОГ - ВЕБ-СТУДІЯ SITEKAFE

Як вести бізнес у соціальних мережах

img

 

Прийнято вважати, що почати власний бізнес – це надзвичайно складна справа, за яку і братися не варто. Але з роками інформаційні технології вдосконалились і з’являлися нові можливості для потенційних бізнесменів, одною з яких є інтернет. З появою інтернету, різні комерсанти одразу ж підхопили цю хвилю і почали розвивати свій бізнес в мережі. Незабаром з’явилися й соціальні мережі, в яких найрізноманітніша інформація на будь-яку потребу та смак. Тепер популярні теми - це бізнес в соціальних мережах, як заробити в соціальних мережах тощо.

Пропонуємо вашій увазі 5 основних правил ведення бізнесу в соціальних мережах. Виходячи з цих правил, ви зрозумієте, в чому насправді полягає ведення бізнесу в інтернеті. Все, що вам потрібно - працювати в соціальній мережі таким чином, щоб ніхто не здогадався, що ви прийшли сюди робити гроші. Запитаєте — Як це? — А ось так! Ви маєте стати магнітом. Просто викладіть таку інформацію, яка зацікавить вашого читача. Дайте безкоштовне оголошення. У потенційних відвідувачів вашого профілю в соціальній мережі не повинно залишатися сумнівів з приводу щирості вашої сторінки. Ви маєте привертати увагу і викликати бажання відвідати вашу сторінку чи сайт ще раз і ще.

Тепер більш детально розглянемо, як треба поводитися в соціальних мережах, щоб бізнес процвітав.

Правило перше — не спам.

У соціальній мережі частими випадками стали такі методи спамів: повідомлення про те, як їм пощастило, що вони вас зустріли; заявки у друзі; розпитування з навідними питаннями, і в решті решт - бізнес-пропозиція. Напевно спамерам здається, що таким чином вони виявляють потребу людини.

Скоріше за все, підчас такого спілкування ви відчуваєте себе ніяково, тому що з вами спілкуються нещиро, а лише з тою метою, щоб «впарити» свій супер-товар, який, типу, вмить покращить ваш матеріальний стан, здоров’я і т.д. Ваш співрозмовник цілком упевнений в тому, що його проект вам дуже цікавий, і що ви готові взятися за нього обома руками. Більшість людей ввічливо відмовляють в прийнятті такої пропозиції. Хтось чемно, а хтось ні.

Правило друге — грамотна реклама.

В жодному разі не розміщуйте рекламу на стіні друзів. Не публікуйте взагалі нічого, що може дратувати користувачів. За винятком привітання зі святом у свого друга на стіні. Користувачі подумають: «Хто це?». Зайдуть до вас на сторінку, а потім вже і на сайт, якщо він є (а він повинен бути).

Правило третє — «Імідж».

Імідж — це один із складових факторів гарного розвитку вашого бізнесу. Добре продумайте вдосконалення свого іміджу. Іншими словами, це те враження, яке ви справляєте на ваших друзів в соціальній мережі. Але не забувайте, що будь-яка соціальна мережа також формує ваш образ.

Що можна віднести до вашого образу в соціальних мережах? Абсолютно все: фото, відео, посилання, статуси, коментарі - загалом, все те, що ви публікуєте на своїй сторінці. Отже, перш, ніж щоcь публікувати, подумайте, як воно може вплинути на ваш імідж.

Правило четверте — будьте перебірливі.

Не потрібно додавати в друзі абсолютно всіх підряд. Ви ніколи не можете точно знати, що це за людина і на що вона здатна. Додавайте тих, кого ви знаєте, або кого знають ваші друзі. Далі виберіть цільову аудиторію і додавайте тільки тих користувачів, які відповідають її критеріям.

Правило п’яте — головне.

Це, мабуть, найголовніше правило — ставтеся до інших так, як би ви хотіли, щоб ставилися до вас. Це, свого роду, моральні норми, які закладають успіх вашого бізнесу. Думайте не тільки про прибуток, а й про повагу до своїх потенційних клієнтів.

 

 

Теги: Соціальні мережі, Бізнес в Інтернеті

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.