БЛОГ - ВЕБ-СТУДІЯ SITEKAFE

img

Як просунути ЗМІ сайт, новинний портал

 

Як бути номером 1 в Інтернеті? Як посунути конкурентів. Що для цього потрібно робити? Про це і більше читайте у цій статті.

img

Як просунути свій профіль на Behance

Хто ваша цільова аудиторія? Як підготувати проект? Як збільшити кількість підписників? Як збільшити кількість лайків? Як знайти клієнтів? Про це і більше ви дізнаєтесь у цій статті.

img

Як ваш сайт бачить Google? Що він бачить, а що ні?

Що саме на вашому сайті бачить google, а що він просто не може розпізнати. Більше читайте у цій статті.

img

Як підняти свій сайт в google (гуглі)

Як стати номером один в google (гуглі)? Що на це впливає? По яким словам не варто просувати свій сайт? Про це і більше ви дізнаєтеся у цій статті.

img

Як розкрутити свій сайт

Як бути номером 1 в Інтернеті? Що для цього потрібно робити? Як працює google? Що таке ранжування і важливість для вашого веб сайту? Про це і більше читайте у цій статті.

img

Найцікавіші ІТ події і семінари України від SiteKafe

На дворі літо, всі їдуть на море, в гори чи просто відпочивають, а ми пропонуємо Вам оглянути список найцікавіших, на нашу думку, самітів, що відбудуться зовсім незабаром і потішити організаторів своєю присутністю. 

img

Пошукова оптимізація сайту. Просування сайту (SEO) чи платна реклама? Що краще?

Що бачуть користувачі, як вони сканують сторінки? Як користувачі клацають по платних і живих результатах пошуку? Яка взаємодія між платною рекламою і живими результатами пошуку? - Про це і про інше Ви дізнаєтеся у цій статті.
img

Пошукова оптимізація сайту. Типи пошукових запитів. Як шукають користувачі?

Всі ми добре знаємо, що мати сайт це одне, а бути на перших місцях у пошукових системах - це друге. Що саме шукають люди, як вони шукають, що з вашим сайтом не так - на ці питання я постараюсь вам відповісти у цій статті.

img

Все те незриме світло - Ентоні Дорр. 15 найкращих цитат із літнього відпочинку в Албанії

Літо. Сонце. Море. Албанія. Ентоні Дорр. Все те незриме світло. 
Важка історія про світлих людей.
Про світло, яке ми інколи не помічаємо, але яке є повсюди.
Про світло, яке випромінюють тільки найкращі люди. 
img

Як вести бізнес у соціальних мережах

Прийнято вважати, що почати власний бізнес – це надзвичайно складна справа, за яку і братися не варто. Але з роками інформаційні технології вдосконалились і з’являлися нові можливості для потенційних бізнесменів, одною з яких є інтернет. З появою інтернету, різні комерсанти одразу ж підхопили цю хвилю і почали розвивати свій бізнес в мережі. Незабаром з’явилися й соціальні мережі, в яких найрізноманітніша інформація на будь-яку потребу та смак. Тепер популярні теми - це бізнес в соціальних мережах, як заробити в соціальних мережах тощо.